Wspaniałe rzeźby wykonane z kamienia i różne egzotyczne gatunki drzew

Zaczynamy od podłogi

Podłoga jest w mieszkaniu w zasadzie pierwszym elementem, za jaki się zabieramy po zakupie mieszkania, o ile nie jest z góry narzucony materiał. Zanim jednak przystąpimy do szału zakupów dobrze jest się zastanowić, w jaki sposób będzie użytkowane każde poszczególne pomieszczenie, jakie ma mieć zastosowanie i czego od niego wymagamy. Dopiero wtedy możemy wybrać się na zakupy.

Podłogi drewniane – panele

Jeśli nieszczególnie zależy nam na trwałości, gdyż za jakiś czas zakładamy wykonanie remontu lub gdy zwyczajnie nie posiadamy zbyt dużych funduszy na wykończenie mieszkania, najlepsze będą panele, występujące w sklepach w bardzo bogatej ofercie kolorystycznej oraz fakturowej. Na takich podłogach doskonale sprawdzają się dodatki w postaci dywanów – nie ważne, jakich kształtów czy rozmiarów oraz kolorów. Rewelacyjną ozdoba pomieszczeń są także wazony, w których stoją suche kwiaty, o tyle praktyczne, że w zasadzie nie wymagają żadnej pielęgnacji.

A może panele laminowane?

Jeśli nie podobają się nam zbytnio płytki, a mamy do zagospodarowania przestrzeń, która będzie intensywnie oraz często wykorzystywana – taka jak kuchnia czy łazienka oraz która wymaga szczególnej, odpowiedniej opieki, najlepsze będą panele laminowane. Są one co prawda w zakupie znacznie droższe od tradycyjnych paneli drewnianych, to jednak ich właściwości użytkowe oraz czysto praktyczne są znacznie lepsze. Doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak łazienki, w których są bardzo przyjemną alternatywą dla tradycyjnych płytek.

2 komentarze

  • Mariola, 21 kwietnia 2017, 16:14

  Odpowiedz

  Nie wiedziałam nawet, że są takie laminowane panele. Muszą być naprawdę świetne…

  • Krzysiek, 23 kwietnia 2017, 15:38

  Odpowiedz

  Położyłem takie coś u siebie w mieszkaniu w łazience i naprawdę sprawdzają się rewelacyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.