Wspaniałe rzeźby wykonane z kamienia i różne egzotyczne gatunki drzew

Wybieramy podłogę oraz dodatki

podłoga jest oczywiście jednym z najważniejszych elementów w naszym domu i to właśnie od niej najczęściej zaczynamy wykańczanie naszego wymarzonego mieszkania. Często stajemy jednak przed dylematem, jakie wykończenie będzie najodpowiedniejsze oraz jakie dodatki będą do niej pasowały.

Może płytki?

Płytki dobrze sprawdzają się w miejscach newralgicznych, takich jak kuchnia czy przedpokój – zwłaszcza w okolicach drzwi i w takich miejscach raczej nie powinniśmy stosować dodatkowych ozdób, ponieważ taka powierzchnia powinna zostać jedynie czysto funkcjonalna. Po to mamy płytki, żeby moc je zalewać wodą czy błocić.

A może panele?

Panele są dzisiaj najbardziej uniwersalnym wykończeniem podłogi i pasują w zasadzie do każdego rodzaju wnętrza czy pokoju, co jest możliwe również dzięki ogromnemu asortymentowi, jaki oferują sklepy budowlane. Na podłogach wykonanych z paneli rewelacyjnie sprawdzają się różnego rodzaju dywany – i tutaj można porwać się na naprawdę różne rozwiązania.

Jakie dywany wybierać?

Dywany powinny być przede wszystkim miłym dodatkiem – przyjemnym dla oka, ale również praktycznym. Te wykonane z najlepszej jakości materiałów będą jednocześnie antyalergiczne, czyli bezpieczne dla dzieci, które będą chciały się na nich bawić, będą również jednocześnie bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Większość z nich wyprodukowana jest z najlepszych surowców, dzięki czemu wyglądają naprawdę świetnie przez długie lata i cieszą swoich domowników każdego dnia.

2 komentarze

  • Krzysiek, 7 kwietnia 2017, 18:29

  Odpowiedz

  Uwielbiam dywan ze swojego salonu – wielki i bardzo kosmaty. Dzieci też go uwielbiają.

  • Patrycja, 11 kwietnia 2017, 19:46

  Odpowiedz

  Ja zawsze marzyłam o takim puchatym, ogromnym dywanie, ale jeszcze się go nie dorobiłam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.